הום אולטראמדיקל - הכתובת שלכם לבדיקות רפואיות מקצועיות בתחום ההדמיה

בדיקת אולטרסאונד, היא בדיקה נפוצה, אשר מגלה מגוון רחב של מחלות. השימוש הנפוץ במכשיר האולטרסאונד, הוא לאבחון איברים פנימיים באזור הבטן, הכבד, הטחול, הלבלב, כיס המרה, השחלות ובלוטת הערמונית. בחברת הום אולטראמדיקל, ניתנים שירותי בדיקות הדמיה פרטיות, כאשר ניתן להזמין שירותי הדמיה עד הבית. בחברה מתמחים גם בבדיקות הדמיה מסוג אולטרסאונד גם לבדיקות, רקמות רכות,, בלוטת התריס, אשכים ואורטופדיה.

אם שאלתם כיצד עובד מכשיר ההדמיה מסוג אולטרסאונד, אז התשובה היא  שבאמצעות תדר קול גבוה שמועברים באמצעות מתמר. גלי הקול נעים באופן שונה ויוצרים בכך, רצף של תמונות בחלקי הגוף. התמונה משודרת על המסך של המכשיר שנראה כמו טלוויזיה קטנה. בחברת הום אולטראמדיקל משתמשים במכשירי אולטרסאונד מהחדישים והמשוכללים ביותר, הפענוח של הבדיקות נעשה באמצעות רופא והתשובה מגיעה למטופל תוך יום.

האם ישנם מכשירי אולטרסאונד שונים למטרות בדיקה ספציפית?

יש לציין, כי בנוסף למכשיר האולטרסאונד  הסטנדרטי שרובנו כבר נחשפנו אליו, אשר משמש לרוב לבדיקה של אולטרסאונד באזור הבטן והאגן, קיימים עוד כמה סוגים של מתמרים שחברת הום אולטראמדיקל מחזיקה בהם, כך שמכשירים אלה, מיועדים לבדיקת אולטרסאונד איברים ספציפיים. למשל  אולטרסאונד אורטופדיה ומפרקים, אשר נועד לבדיקות קרעים דלקות ופציעות ספורט. בדיקת אשכים ובדיקה למפשעות בכדי לשלול הרניה(קילה, שבר).

מהו דופלר וכיצד הוא קשור לבדיקות אולטרסאונד?

אולטרסאונד מסוג דופלר, נמצא בשימוש רב והוא מיועד לבדיקה של זרימת  הדם. למעשה מכשיר ספציפי זה, בודק את זרימת הדם. ההבדל היחידי בין בדיקות האולטרסאונד השונות הוא המתמר והסוג שיש להשתמש בו  בביצוע בדיקות אולטרסאונד שונות. הדבר המכריע בכל הקשור לבדיקות הדמיה מסוג אולטרסאונד, הוא למצוא צוות רפואי אמין, אשר מתמחה בהדמיה ובפענוח של הבדיקות. פניה לחברה ידועה המציעה  שירותי הדמיה פרטיים עד הבית כמו חברת הום אולטראמדיקל תגרום לכם לבצע את הבדיקות מסוג ההדמיה באופן המקצועי ביותר וכן פענוח מדויק ובתוך זמן קצר, כאשר אתם מזמינים בדיקת אולטרסאונד עד לביתכם.

תפריט נגישות